Batok Dijital Baskı Sistemleriyle Müşterilerinin Hizmetinde
Dijital Baskı Nedir ?

Dijital Baskı : Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.

Dijital Baskı sistemlerini nerelerde kullanıyoruz?
Firmamız dijital baskı sistemleri ile birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık, promosyon ürünleri, çeşitli kumaş ,tekstil ,bayrak üretiminde dijital baskı kullanmaktayız. Kullanım alanlarımız son yıllarda sürekli artmaktadır. Yapımı haftalar alan bir çok iş ve işlem artık bilgisayardan elektronik posta ile gönderildiğinde, firmamız gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor

Meteor DP40
Meteor DP40 kağıt ve pvc uygulamalarında farklı özellik ve kalınlıklardaki malzemeler üzerine baskı yapabilen 4 renkli yeni jenerasyon dijital baskı sistemi ile müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

FREEJET 320
Ağaç (tahta), plastik, seramik ve daha pek çok farklı tür malzemeye baskı imkanı sağlayan gelişmiş bir makinadır. Bunun için, ön boyama spreyi baskı yapılacak yüzeyi düzenler. ön boyama ve yumuşak solvent (çözücü) renk baskısı yapılan ürün kimyasal ve mekanik hasarlara karşı son derece dayankılı hale getirir.