Hakkımızda

 44 Yılı Aşkın Tecrübe ve Bilgi Birikimi İle

44 Yıllık birikim ve tecrübeyle Batok bir çok model,özgün tasarımla tecrübe ve profesyonellikle üretim yapmaktadır.
Okulda Moda sloganıyla marka yaratmıştır.
Akademisyen,Üniversite,Lise,Ortaokul,ilkokul,Anaokulu kep cübbe ve mezuniyet kıyafeti mezuniyet cübbeleri toptan perakende satış kiralama
Sipariş ver Adrese teslim Hemen ara

Eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına ve isteklerine özel üretilen, zamanın ruhuna uygun, kaliteli ürünlerle Batok; ürünlerini uygun fiyatlara üretip sunarak müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. Bununla birlikte; ürünlerini internet ortamında tüketicilerin beğenisine sunmak, eğitim kurumlarının, öğrencilerin ve velilerin, beğenmiş oldukları ürünlere web sitesindeki form aracılığı ile  sipariş verebilme imkanını sunuyor.

1979 yılında kurulan BATOK TİCARET 44 yıldır eğitim sektöründe gösterdiği özveriyi sizlerden aldığı  memnuniyet ve güvenle daha da büyüterek sınırlarını genişletmiş ve kendini BATOK EĞİTİM ARAÇLARI, MATBAACILIK, NAKLİYAT, DIŞ TİCARET VE TURİZM SANAYİ LİMİTET ŞİRKETİ olarak değiştirmiştir.

Taklit ürünlerden kaçınan firmamız, kalitesine olan güveni ile  ürünlerine  patent alarak markalaşmıştır.

BATOK EĞİTİM ARAÇLARI, MATBAACILIK, NAKLİYAT, DIŞ TİCARET VE TURİZM SANAYİ LİMİTET ŞİRKETİ  olarak her zaman ürünlerimizin arkasındayız.  Bu sebeple herhangi bir hatalı üretime, solmaya paslanmaya ve kırılmaya karşı ürünlerimizin firma garantisi altında  bire bir değiştirme olanağının bulunduğunu ve bu konuda çalıştığımız 8000′i aşan eğitim kurumumuzdan referans alabileceğinizi hatırlatırız.

1979

Batok Ticaret Eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına ve isteklerine özel üretilen, zamanın ruhuna uygun, kaliteli ürünlerle Batok; ürünlerini uygun fiyatlara üretip sunarak müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kurulmuştur.

2023

44 yıldır eğitim sektöründe gösterdiği özveriyi sizlerden aldığı memnuniyet ve güvenle daha da büyüterek sınırlarını genişletmiş ve kendini BATOK EĞİTİM ARAÇLARI, MATBAACILIK, NAKLİYAT, DIŞ TİCARET VE TURİZM SANAYİ LİMİTET ŞİRKETİ olarak değiştirmiştir.