[eikra-vc-title style=”style2″ title=”Hakkımızda” subtitle=”” size=”30″ css=”.vc_custom_1548143553781{border-bottom-width: 2px !important;border-bottom-color: #5b5b5b !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

44 YILI AŞAN TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMİ İLE

Eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına ve isteklerine özel üretilen, zamanın ruhuna uygun, kaliteli ürünlerle Batok; ürünlerini uygun fiyatlara üretip sunarak müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. Bununla birlikte; ürünlerini internet ortamında tüketicilerin beğenisine sunmak, eğitim kurumlarının, öğrencilerin ve velilerin, beğenmiş oldukları ürünlere web sitesindeki form aracılığı ile  sipariş verebilme imkanını sunuyor.

1979 yılında kurulan BATOK TİCARET 44 yıldır eğitim sektöründe gösterdiği özveriyi sizlerden aldığı  memnuniyet ve güvenle daha da büyüterek sınırlarını genişletmiş ve kendini BATOK EĞİTİM ARAÇLARI, MATBAACILIK, NAKLİYAT, DIŞ TİCARET VE TURİZM SANAYİ LİMİTET ŞİRKETİ olarak değiştirmiştir.

Taklit ürünlerden kaçınan firmamız, kalitesine olan güveni ile  ürünlerine  patent alarak markalaşmıştır.

BATOK EĞİTİM ARAÇLARI, MATBAACILIK, NAKLİYAT, DIŞ TİCARET VE TURİZM SANAYİ LİMİTET ŞİRKETİ  olarak her zaman ürünlerimizin arkasındayız.  Bu sebeple herhangi bir hatalı üretime, solmaya paslanmaya ve kırılmaya karşı ürünlerimizin firma garantisi altında  bire bir değiştirme olanağının bulunduğunu ve bu konuda çalıştığımız 8000′i aşan eğitim kurumumuzdan referans alabileceğinizi hatırlatırız.